Restaurantımız

Yiyecek İçecek Hizmetleri

Restaurantımız

Değerli Misafirlerimiz;

Tesisimiz öncelikli olarak, İstanbul Üniversitesi mensupları ve diğer üniversite çalışanlarıyla birlikte, tüm kamu kurumu çalışanlarına hizmet vermektedir. İstanbul Boğazı'nın benzersiz manzarasını tarihe ışık tutan Baltalimanı Sahil Sarayı'nın özgün ve ihtişamlı mimarisini birleştiren tesisimiz, kaliteli servis anlayışı ile zengin ve leziz mutfağımızı birleştirerek öğle - akşam alakart yemekleri, kahvaltı ve branch hizmetleri ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz.

Kapalı alan (deniz kenarı) 280 kişi kapasitesi, açık alan (bahçe - yazın) 200 kişi kapasitesi, isteğe bağlı 60 kişi kapasiteli Baltalimanı Sahil Sarayı, 150 kişilik Müze alanı kapasitesi ve 40 kişi kapasiteli Lobi alanı ile yemek davetleriniz, kokteyl hizmetleri, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet törenleri, doğum günü partileri, grup tanıtım yemekleriyle siz değerli konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Tesisimizde Salı ve Perşembe akşamları her damak tadına uygun zengin açık büfe hizmeti verilmektedir.

Kadim İstanbul'un benzersiz ve doyumsuz boğaz manzarası eşliğinde Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerinden oluşan menümüz ile sizleri keyifli anlar yaşamaya davet ediyoruz.

Tesisimiz Pazartesi günü hariç haftanın altı günü hizmet vermektedir.


Menümüz

İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri, Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetlerini bir araya getiren menüsünü görmek için,