Otel

Otel Hizmetleri

Misafihanemiz

İstanbul Boğazı'nın benzersiz manzarasına sahip misafihanemiz,

İstanbul dışında ikamet eden akademisyenlere hizmet vermektedir. Rahatınız için her türlü konforu sunan odalarımızda; Uydu tv, internet, klima, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su, büyük elbise dolabı, tüm banyolarda muhtelif kullanıma uygun temiz havlu, sabun, şampuan, saç kurutma makinesi, duş jeli, tek kullanımlık terlik, ortak kullanıma uygun ütü hizmeti, merkezi ısıtma sistemi ve telefon hizmeti verilmektedir. Oda - kahvaltı hizmete dahildir.

Şehrin içinde ama şehirden uzakmış hissi uyandıran sakinlikte, merkezlere olan yakınlığı sayesinde iş ve tatil amaçlı seyahatleriniz için mükemmel ve huzur dolu bir tercihtir.

Tesisimiz Atatürk Havalimanı'na 33 km, Sabiha Gökçen havalimanı'na 45 km, İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne 20 km, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 38 km, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'nin bulunduğu tarihi Yarımada'ya ise 18 km uzaklıkta, Otobüs durakları tesisimizin hemen önünde bulunmakta olup, en yakın Metro durağı ise 5 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Rezervasyon için

Misafirlerimizin Dikkatine:

Misafirhanemize evcil hayvan kabul edilmemektedir!